KURUMSAL


Doğallığı yöremizden aldık…

Osmaneli’nin verimli topraklarında yetişen lezzetli ürünleri sizler için yeniden tasarladık.

2011 yılında Osmaneli Belediyesi tarafından üretilmeye başlanan Osmaneli Ayva Lokumu, 2013 yılında Yörem Osmaneli firmamız tarafından üretimine devam edilmiş ve her geçen gün tarıma dayalı ürünlerin üretimindeki çeşitliliği arttırarak faaliyetlerine devam etmektedir. Şuan da Osmaneli’de 500 m2 lik üretim tesisinde üretim yapılmaktadır. Ayva lokumu, nar lokumu, köy salçası ve meyve kurusu üretilmektedir. Bu ürünlerin ortak noktası ise doğal olmayan hiçbir katkı maddesinin kullanılmaması ve gerçek meyvelerden üretiliyor olmasıdır.


 

 

AR-GE

Yörem Osmaneli olarak varolan kaliteli ürünlerimizin yanına yeni ürünler katmak ve mevcut olanı daha da iyi lezzet ve kaliteye çıkarma çabasındayız.

Bu hedef doğrultusunda hem gıda mühendisi ekiplerimiz hem de üniversitelerdeki uzmanlar ile ortak çalışmalar yaparak ürün araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizi yürütmekteyiz

 

 

VİZYON

Osmaneli yöresine özgü spesifik ürünler üretmek.Teknoloji vebilgi birkimini kullanarak kaliteli hizmet vermek.Bölge kalkınmasına ve ülke ekonomisine katkı sağlamak. İnsanlara doğal lezzetli ve kaliteli ürünler sunmak

 

 

MİSYON

Yöresel pazardan, ulusal pazara ve global pazara ulaşmak.Değişen ve gelişen teknolojiyi kullanarak tüketiciye farklı ve kaliteli ürünler sunmak.Eğitime ve bilgi paylaşımına önem veren,takım çalışmasına inanan, sektörde örnek ve öncü bir marka olmak.

 


İLETİŞİM

Küçük sanayi sitesi no:1 Osmaneli/Bilecik

Tel: 0228 461 62 63

0546 540 04 20

0536 933 87 00